KONST / Litografier / Färglitografi 11978040
nr 1197 8040
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, "Vårholma Handel". Signerad, numrerad 421/450. Motivet: 40x53 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:12:32
3/8 16:32:54
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö